Popüler Analist: Bu 2 Altcoin için Sıçrama Sinyalleri Geliyor!

Kripto para piyasası boğa ivmesi yakalayamasa da ayıların baskısına karşı da direnç gösteriyor. Ethereum, SEC’in spot Ethereum ETF’lere yeşil ışık yakmasının ardından yakaladığı momentumu şimdilik kaybetti. Bununla birlikte, analistler lider altcoin’in geleceği için umutlu konuşuyor. Popüler bir kripto analisti, önde gelen akıllı sözleşme platformunun günlük grafiğinde yükseliş sinyali verdiğini söylüyor. Ayrıca, derin cepli yatırımcıların milyarlarca dolar değerinde Ethereum biriktirdiğini belirtiyor. Analist ayrıca, bir Ethereum rakibi altcoin için sıçrama bekliyor.

Balinalar yutuyor, lider altcoin için TDS ‘satın al’ sinyali verdi!”

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, bazı istisnalar hariç piyasada şimdilik bir sessizlik var. Bunun fırtına öncesi sessizlik mi yoksa, bir kırılmanın habercisi mi olduğu belirsiz. Bununla birlikte, popüler kripto analisti Ali Martinez, bu sessizliğin ortasında Ethereum balinalarının önde gelen altcoin’i yutmakla meşgul olduğunu söylüyor. Bu bağlamda analist, “Ethereum balinaları son üç hafta içinde 700.000’den fazla ETH satın aldı ve toplamda yaklaşık 2,45 milyar dolar etti!” açıklamasını yapıyor.

Kaynak: Ali Martinez

Balina birikimi, Martinez’in Ethereum’un günlük grafiğinde bir boğa sinyali gösterdiğini söylemesiyle ortaya çıkıyor. Analist, bir varlık için potansiyel geri dönüş noktalarını belirlemek için kullanılan Tom DeMark (TD) Sequential göstergesine bakıyor. Sonuç olarak, bu göstergenin Ethereum için bir sıçrama gösterdiğini söylüyor. Analist, “TD Sequential, Ethereum günlük grafiğinde bir satın alma sinyali yayınladı. Ayrıca, ETH için bir ila dört günlük mum çubuğu arasında bir toparlanma öngörüyor!”

Kaynak: Ali Martinez

Bu arada Ethereum, son 24 saat içinde %0,6 düşüşle yazı sırasında 3.566 dolardan işlem görüyordu. Lider altcoin haftalık grafiğinde ise %3,5 düşüş gördü. Bununla birlikte, son 30 günde %16’nın üzerinde değer kazandı.

Analist: TDS, Solana için de bir sıçrama sinyali gösterdi!

Analist, Ethereum’un ardından güçlü rakibi Solana’ya (SOL) bakıyor. Martinez, TD Sequential’ın SOL için de günlük grafiğinde bir sıçrama sinyali gösterdiğini söylüyor. Bu doğrultuda analist, şu değerlendirmesini paylaşıyor:

Solana, TD Sequential’ın SOL günlük grafiğinde bir satın alma sinyali göstermesiyle 141 dolarda önemli bir destek seviyesine ulaştı! Bu destek tutarsa, SOL bir ila dört günlük mum çubuğu boyunca toparlanabilir.

Kaynak: Ali Martinez

Bu arada Solana yazı sırasında günlük bazda %1 kayıpla 146 dolardan el değiştiriyordu. Bunun yanında altcoin son bir haftada %10’un üzerinde irtifa kaybetti. Ayrıca, aylık grafiğinde yaklaşık %13 değer kaybetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x